MP5KE33CA
MicrosemiMicrosemi
MP5KE33CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MP5KE33CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 33V 53.3V DO204AL
lomakkeissa: MP5KE33CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MP5KE33CA: n tekniset tiedot
Osa numero MP5KE33CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 33V 53.3V DO204AL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5417 pcs Tietolomake MP5KE33CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 33V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 53.3V
Jännite - erittely (min) 36.7V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-204AL (DO-41) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 500W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Muut nimet 1086-6912
1086-6912-MIL
Q10797784
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.4A