MPLAD15KP40CA
MicrosemiMicrosemi
MPLAD15KP40CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD15KP40CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 40V 64.5V PLAD
lomakkeissa: MPLAD15KP40CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MPLAD15KP40CA: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD15KP40CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 40V 64.5V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3355 pcs Tietolomake MPLAD15KP40CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 40V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 64.5V
Jännite - erittely (min) 44.4V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package PLAD Sarja -
Power Line Protection No Teho - huippukulma 15000W (15kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard SMD
Muut nimet 1086-7262
1086-7262-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 234A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MPLAD15KP43A
MPLAD15KP43A
valmistajat: Microsemi Corporation
Kuvaus: TVS DIODE 43VWM 69.4VC PLAD
Varastossa: 4332 pcs
ladata: MPLAD15KP43A.pdf
RFQ
MPLAD15KP36CA
MPLAD15KP36CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 36V 58.1V PLAD
Varastossa: 3593 pcs
ladata: MPLAD15KP36CA.pdf
RFQ
MPLAD15KP40CAE3
MPLAD15KP40CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 40V 64.5V PLAD