MPLAD15KP43A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD15KP43A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD15KP43A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 43VWM 69.4VC PLAD
lomakkeissa: MPLAD15KP43A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MPLAD15KP43A: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD15KP43A Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 43VWM 69.4VC PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4332 pcs Tietolomake MPLAD15KP43A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 47.8V
Jännite - erittely (min) 43V Jännite - Breakdown PLAD
Tyyppi Zener Sarja -
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 15000W (15kW) Teho - huippukulma 216A
Polarisaatio Nonstandard SMD Muut nimet 1086-7264
1086-7264-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MPLAD15KP43A
Kuvaus TVS DIODE 43VWM 69.4VC PLAD Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 69.4V