MPLAD15KP75AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD15KP75AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD15KP75AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 75VWM 121VC PLAD
lomakkeissa: MPLAD15KP75AE3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MPLAD15KP75AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD15KP75AE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 75VWM 121VC PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4955 pcs Tietolomake MPLAD15KP75AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 83.3V
Jännite - erittely (min) 75V Jännite - Breakdown PLAD
Tyyppi Zener Sarja -
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 15000W (15kW) Teho - huippukulma 123A
Polarisaatio Nonstandard SMD Muut nimet 1086-7309
1086-7309-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MPLAD15KP75AE3
Kuvaus TVS DIODE 75VWM 121VC PLAD Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 121V
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat No
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MPLAD15KP75CAE3
MPLAD15KP75CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 75V 121V PLAD