MPLAD15KP75CA
MicrosemiMicrosemi
MPLAD15KP75CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD15KP75CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 75V 121V PLAD
lomakkeissa: MPLAD15KP75CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MPLAD15KP75CA: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD15KP75CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 75V 121V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3642 pcs Tietolomake MPLAD15KP75CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 75V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 121V
Jännite - erittely (min) 83.3V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package PLAD Sarja -
Power Line Protection No Teho - huippukulma 15000W (15kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard SMD
Muut nimet 1086-7310
1086-7310-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 123A