MPLAD18KP22A
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD18KP22A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 22V 35.5V PLAD
lomakkeissa: MPLAD18KP22A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MPLAD18KP22A: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD18KP22A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 22V 35.5V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3449 pcs Tietolomake MPLAD18KP22A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 22V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 35.5V
Jännite - erittely (min) 24.4V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 18000W (18kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 508A
Kapasitanssi @ Taajuus - Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MPLAD18KP24CA
MPLAD18KP24CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 24V 38.9V PLAD
Varastossa: 2887 pcs
ladata: MPLAD18KP24CA.pdf
RFQ
MPLAD18KP200CA
MPLAD18KP200CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 200V 322V PLAD
Varastossa: 2275 pcs
ladata: MPLAD18KP200CA.pdf
RFQ
MPLAD18KP22AE3
MPLAD18KP22AE3
Kuvaus: TVS DIODE 22V 35.5V PLAD