MPLAD18KP24AE3
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD18KP24AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 24V 38.9V PLAD
lomakkeissa: MPLAD18KP24AE3.pdf
  • Viesti
MPLAD18KP24AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD18KP24AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 24V 38.9V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3413 pcs Tietolomake MPLAD18KP24AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 24V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 38.9V
Jännite - erittely (min) 26.7V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 18000W (18kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 463A
Kapasitanssi @ Taajuus - Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MPLAD18KP22CAE3
MPLAD18KP22CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 22V 35.5V PLAD
Varastossa: 2314 pcs
ladata: MPLAD18KP22CAE3.pdf
RFQ
MPLAD18KP24A
MPLAD18KP24A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 24V 38.9V PLAD