MPLAD18KP85A
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD18KP85A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 85V 137V PLAD
lomakkeissa: MPLAD18KP85A.pdf
  • Viesti
MPLAD18KP85A: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD18KP85A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 85V 137V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3456 pcs Tietolomake MPLAD18KP85A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 85V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 137V
Jännite - erittely (min) 94.4V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 18000W (18kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 132A
Kapasitanssi @ Taajuus - Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MPLAD18KP8.0CA
MPLAD18KP8.0CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 8V 13.6V PLAD
Varastossa: 2578 pcs
ladata: MPLAD18KP8.0CA.pdf
RFQ
MPLAD18KP9.0CA
MPLAD18KP9.0CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 9V 15.4V PLAD
Varastossa: 2514 pcs
ladata: MPLAD18KP9.0CA.pdf
RFQ
MPLAD18KP85AE3
MPLAD18KP85AE3
Kuvaus: TVS DIODE 85V 137V PLAD
ladata: MPLAD18KP85AE3.pdf
MPLAD18KP8.5A
MPLAD18KP8.5A
ladata: MPLAD18KP8.5A.pdf
MPLAD18KP8.5AE3
MPLAD18KP8.5AE3