MPLAD18KP9.0CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD18KP9.0CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 9V 15.4V PLAD
lomakkeissa: MPLAD18KP9.0CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MPLAD18KP9.0CA: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD18KP9.0CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 9V 15.4V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2514 pcs Tietolomake MPLAD18KP9.0CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 9V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 15.4V
Jännite - erittely (min) 10V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package PLAD Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 18000W (18kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard SMD
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1169A (1.169kA) Kapasitanssi @ Taajuus -
Kaksisuuntaiset kanavat 1 Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MPLAD18KP90A
MPLAD18KP90A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 9V 15.4V PLAD
Varastossa: 2718 pcs
ladata: MPLAD18KP90A.pdf
RFQ
MPLAD18KP85AE3
MPLAD18KP85AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 85V 137V PLAD
Varastossa: 3376 pcs
ladata: MPLAD18KP85AE3.pdf
RFQ
MPLAD18KP90CAE3
MPLAD18KP90CAE3