MPLAD18KP90AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD18KP90AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 9V 15.4V PLAD
lomakkeissa: MPLAD18KP90AE3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MPLAD18KP90AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD18KP90AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 9V 15.4V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3342 pcs Tietolomake MPLAD18KP90AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 9V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 15.4V
Jännite - erittely (min) 10V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 18000W (18kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1169A (1.169kA)
Kapasitanssi @ Taajuus - Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MPLAD30KP100A
MPLAD30KP100A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 100V 162V PLAD
Varastossa: 3188 pcs
ladata: MPLAD30KP100A.pdf
RFQ
MPLAD18KP9.0AE3
MPLAD18KP9.0AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 9V 15.4V PLAD
Varastossa: 3315 pcs
ladata: MPLAD18KP9.0AE3.pdf
RFQ
MPLAD18KP9.0CAE3
MPLAD18KP9.0CAE3
ladata: MPLAD18KP9.0CAE3.pdf
MPLAD18KP9.0CA
MPLAD18KP9.0CA
ladata: MPLAD18KP9.0CA.pdf
MPLAD18KP9.0A
MPLAD18KP9.0A
ladata: MPLAD18KP9.0A.pdf
MPLAD30KP100AE3
MPLAD30KP100AE3
ladata: MPLAD30KP100AE3.pdf
MPLAD30KP100CA/TR
MPLAD30KP100CA/TR
Kuvaus: TVS
ladata: MPLAD30KP100CA/TR.pdf