MPLAD30KP260AE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP260AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD30KP260AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 260V 419V PLAD
lomakkeissa: MPLAD30KP260AE3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MPLAD30KP260AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD30KP260AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 260V 419V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3415 pcs Tietolomake MPLAD30KP260AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 260V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 419V
Jännite - erittely (min) 289V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja - Power Line Protection No
Teho - huippukulma 30000W (30kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-7409
1086-7409-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 71A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MPLAD30KP260CA
MPLAD30KP260CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 260V 419V PLAD
Varastossa: 2587 pcs
ladata: MPLAD30KP260CA.pdf
RFQ
MPLAD30KP24CA
MPLAD30KP24CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 24V 39.8V PLAD
Varastossa: 1855 pcs
ladata: MPLAD30KP24CA.pdf
RFQ
MPLAD30KP260A
MPLAD30KP260A