MPLAD30KP26A
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP26A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD30KP26A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 26V 43V PLAD
lomakkeissa: MPLAD30KP26A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MPLAD30KP26A: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD30KP26A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 26V 43V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3171 pcs Tietolomake MPLAD30KP26A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 26V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 43V
Jännite - erittely (min) 28.9V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja - Power Line Protection No
Teho - huippukulma 30000W (30kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-7412
1086-7412-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 696A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MPLAD30KP260AE3/TR
MPLAD30KP260AE3/TR
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS
Varastossa: 3384 pcs
ladata: MPLAD30KP260AE3/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP26A/TR
MPLAD30KP26A/TR
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS
Varastossa: 2950 pcs
ladata: MPLAD30KP26A/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP260CAE3
MPLAD30KP260CAE3
Kuvaus: TVS DIODE 260V 419V PLAD
ladata: MPLAD30KP260CAE3.pdf
MPLAD30KP260CA/TR
MPLAD30KP260CA/TR
ladata: MPLAD30KP260CA/TR.pdf
MPLAD30KP26AE3/TR
MPLAD30KP26AE3/TR
ladata: MPLAD30KP26AE3/TR.pdf
MPLAD30KP260CA
MPLAD30KP260CA
ladata: MPLAD30KP260CA.pdf
MPLAD30KP26CA
MPLAD30KP26CA
Kuvaus: TVS DIODE 26V 43V PLAD
ladata: MPLAD30KP26CA.pdf
MPLAD30KP26AE3
MPLAD30KP26AE3
Kuvaus: TVS DIODE 26V 43V PLAD