MPLAD30KP280CA
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP280CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD30KP280CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 280V 451V PLAD
lomakkeissa: MPLAD30KP280CA.pdf
  • Viesti
MPLAD30KP280CA: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD30KP280CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 280V 451V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2487 pcs Tietolomake MPLAD30KP280CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 280V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 451V
Jännite - erittely (min) 311V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package PLAD Sarja -
Power Line Protection No Teho - huippukulma 30000W (30kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard SMD
Muut nimet 1086-7418
1086-7418-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 66A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MPLAD30KP26CAE3
MPLAD30KP26CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 26V 43V PLAD
Varastossa: 2371 pcs
ladata: MPLAD30KP26CAE3.pdf
RFQ
MPLAD30KP28AE3
MPLAD30KP28AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 28V 46.4V PLAD
Varastossa: 3315 pcs
ladata: MPLAD30KP28AE3.pdf
RFQ
MPLAD30KP280CAE3
MPLAD30KP280CAE3
Kuvaus: TVS DIODE 280V 451V PLAD