MPLAD30KP28A
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP28A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD30KP28A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 28V 46.4V PLAD
lomakkeissa: MPLAD30KP28A.pdf
  • Viesti
MPLAD30KP28A: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD30KP28A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 28V 46.4V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3435 pcs Tietolomake MPLAD30KP28A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 28V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 46.4V
Jännite - erittely (min) 31.1V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja - Power Line Protection No
Teho - huippukulma 30000W (30kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-7420
1086-7420-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 645A Kapasitanssi @ Taajuus -