MPLAD30KP300AE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP300AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD30KP300AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 300V 483V PLAD
lomakkeissa: MPLAD30KP300AE3.pdf
  • Viesti
MPLAD30KP300AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD30KP300AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 300V 483V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2622 pcs Tietolomake MPLAD30KP300AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 300V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 483V
Jännite - erittely (min) 333V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja - Power Line Protection No
Teho - huippukulma 30000W (30kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-7425
1086-7425-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 62A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MPLAD30KP28AE3
MPLAD30KP28AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 28V 46.4V PLAD
Varastossa: 3315 pcs
ladata: MPLAD30KP28AE3.pdf
RFQ
MPLAD30KP300A
MPLAD30KP300A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 300V 483V PLAD