MPLAD36KP30CA
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD36KP30CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 30V 48.8V PLAD
lomakkeissa: MPLAD36KP30CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MPLAD36KP30CA: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD36KP30CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 30V 48.8V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1953 pcs Tietolomake MPLAD36KP30CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 30V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 48.8V
Jännite - erittely (min) 33.3V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package PLAD Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 36000W (36kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard SMD
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 738A Kapasitanssi @ Taajuus -
Kaksisuuntaiset kanavat 1 Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MPLAD36KP30CAE3
MPLAD36KP30CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 30V 48.8V PLAD