MPLAD36KP33CA
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD36KP33CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 33V 53.3V PLAD
lomakkeissa: MPLAD36KP33CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MPLAD36KP33CA: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD36KP33CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 33V 53.3V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2234 pcs Tietolomake MPLAD36KP33CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 33V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 53.3V
Jännite - erittely (min) 36.7V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package PLAD Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 36000W (36kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard SMD
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 676A Kapasitanssi @ Taajuus -