MSAD120-16
MicrosemiMicrosemi
MSAD120-16 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSAD120-16
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY GP 1600V 120A D1
lomakkeissa: MSAD120-16.pdf
  • Viesti
MSAD120-16: n tekniset tiedot
Osa numero MSAD120-16 Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE ARRAY GP 1600V 120A D1 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3662 pcs Tietolomake MSAD120-16.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.43V @ 300A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 1600V
Toimittaja Device Package D1 Nopeus Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case D1 Muut nimet MSAD120-16MI
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Anode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 1600V 120A Chassis Mount D1
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 6mA @ 1600V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 120A