MSAD120-18
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSAD120-18
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE MODULE 1.8KV 120A D1
lomakkeissa: MSAD120-18.pdf
  • Viesti
MSAD120-18: n tekniset tiedot
Osa numero MSAD120-18 Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE MODULE 1.8KV 120A D1 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5479 pcs Tietolomake MSAD120-18.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.43V @ 300A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 1800V
Toimittaja Device Package D1 Nopeus Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case D1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Standard diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Anode
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 1800V 120A Chassis Mount D1 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 6mA @ 1800V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 120A