MSCD120-12
MicrosemiMicrosemi
MSCD120-12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSCD120-12
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE MODULE 1.2KV 120A D1
lomakkeissa: MSCD120-12.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
MSCD120-12: n tekniset tiedot
Osa numero MSCD120-12 Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE MODULE 1.2KV 120A D1 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3746 pcs Tietolomake MSCD120-12.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.43V @ 300A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 1200V
Toimittaja Device Package D1 Nopeus Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case D1 Muut nimet MSCD12012
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Series Connection Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1200V 120A Chassis Mount D1
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 6mA @ 1200V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 120A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MSCD120-16
MSCD120-16
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: DIODE MODULE 1.6KV 120A D1