MSCD165-12
MicrosemiMicrosemi
MSCD165-12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSCD165-12
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE MODULE 1.2KV 165A SD2
lomakkeissa: MSCD165-12.pdf
  • Viesti
MSCD165-12: n tekniset tiedot
Osa numero MSCD165-12 Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE MODULE 1.2KV 165A SD2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4662 pcs Tietolomake MSCD165-12.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.4V @ 300A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 1200V
Toimittaja Device Package SD2 Nopeus Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case D2 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Standard diodikonfiguraatiolla 1 Pair Series Connection
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1200V 165A Chassis Mount D2 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 9mA @ 1200V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 165A