MSD130-12
MicrosemiMicrosemi
MSD130-12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSD130-12
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE BRIDGE 3PH 1200V 130A SM3
lomakkeissa: 1.MSD130-12.pdf2.MSD130-12.pdf
  • Viesti
MSD130-12: n tekniset tiedot
Osa numero MSD130-12 Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE BRIDGE 3PH 1200V 130A SM3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5935 pcs Tietolomake 1.MSD130-12.pdf2.MSD130-12.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) 1.2kV Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.8V @ 300A
teknologia Standard Toimittaja Device Package M3
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case M3 Muut nimet MSD13012
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Three Phase Yksityiskohtainen kuvaus Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.2kV Chassis Mount M3
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 300µA @ 1200V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 130A