MSD130-16
MicrosemiMicrosemi
MSD130-16 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSD130-16
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE BRIDGE 1600V 130A SM3
lomakkeissa: 1.MSD130-16.pdf2.MSD130-16.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Viesti
MSD130-16: n tekniset tiedot
Osa numero MSD130-16 Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE BRIDGE 1600V 130A SM3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2296 pcs Tietolomake 1.MSD130-16.pdf2.MSD130-16.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) 1.6kV Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.8V @ 300A
teknologia Standard Toimittaja Device Package M3
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case M3 Muut nimet MSD130-16MP
MSD130-16MP-ND
MSD13016
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Three Phase Yksityiskohtainen kuvaus Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6kV Chassis Mount M3
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 300µA @ 1600V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 130A