MSKD165-08
MicrosemiMicrosemi
MSKD165-08 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSKD165-08
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE MODULE 800V 165A SD2
lomakkeissa: 1.MSKD165-08.pdf2.MSKD165-08.pdf
  • Viesti
MSKD165-08: n tekniset tiedot
Osa numero MSKD165-08 Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE MODULE 800V 165A SD2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6716 pcs Tietolomake 1.MSKD165-08.pdf2.MSKD165-08.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.4V @ 300A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 800V
Toimittaja Device Package SD2 Nopeus Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case D2 Muut nimet MSKD16508
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 800V 165A Chassis Mount D2
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 9mA @ 800V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 165A