MSKD200-08
MicrosemiMicrosemi
MSKD200-08 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSKD200-08
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE MODULE 800V 200A SD2
lomakkeissa: 1.MSKD200-08.pdf2.MSKD200-08.pdf
  • Viesti
MSKD200-08: n tekniset tiedot
Osa numero MSKD200-08 Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE MODULE 800V 200A SD2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3564 pcs Tietolomake 1.MSKD200-08.pdf2.MSKD200-08.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.3V @ 300A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 800V
Toimittaja Device Package SD2 Nopeus Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case D2 Muut nimet MSKD20008
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 800V 200A Chassis Mount D2
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 9mA @ 800V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 200A