MSKD200-18
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSKD200-18
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE MODULE 1.8KV 200A D2
lomakkeissa: MSKD200-18.pdf
  • Viesti
MSKD200-18: n tekniset tiedot
Osa numero MSKD200-18 Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE MODULE 1.8KV 200A D2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4740 pcs Tietolomake MSKD200-18.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.3V @ 300A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 1800V
Nopeus Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Sarja -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case D2
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1800V 200A Chassis Mount D2
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 9mA @ 1800V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 200A