MSMCG130CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCG130CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMCG130CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 130V 209V DO215AB
lomakkeissa: MSMCG130CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
527 pcs
  • Viesti
MSMCG130CA: n tekniset tiedot
Osa numero MSMCG130CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 130V 209V DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 49624 pcs Tietolomake MSMCG130CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 130V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 209V
Jännite - erittely (min) 144V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMCG (DO-215AB) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-215AB, SMC Gull Wing
Muut nimet 1086-8245
1086-8245-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.2A