MSMCG13CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCG13CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMCG13CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 13V 21.5V DO215AB
lomakkeissa: MSMCG13CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
527 pcs
  • Viesti
MSMCG13CA: n tekniset tiedot
Osa numero MSMCG13CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 13V 21.5V DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 46790 pcs Tietolomake MSMCG13CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 13V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 21.5V
Jännite - erittely (min) 14.4V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMCG (DO-215AB) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-215AB, SMC Gull Wing
Muut nimet 1086-8249
1086-8249-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 69.7A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MSMCG14AE3
MSMCG14AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 14V 23.2V DO215AB
Varastossa: 49972 pcs
ladata: MSMCG14AE3.pdf
RFQ
MSMCG13CAE3
MSMCG13CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 13V 21.5V DO215AB