MSMCJ51CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ51CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMCJ51CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB
lomakkeissa: MSMCJ51CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
556 pcs
  • Viesti
MSMCJ51CA: n tekniset tiedot
Osa numero MSMCJ51CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 58304 pcs Tietolomake MSMCJ51CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 51V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 82.4V
Jännite - erittely (min) 56.7V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-214AB, SMC
Muut nimet 1086-8607
1086-8607-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.2A