MSMCJ54CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ54CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMCJ54CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB
lomakkeissa: MSMCJ54CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
556 pcs
  • Viesti
MSMCJ54CA: n tekniset tiedot
Osa numero MSMCJ54CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 52046 pcs Tietolomake MSMCJ54CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 54V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 87.1V
Jännite - erittely (min) 60V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-214AB, SMC
Muut nimet 1086-8611
1086-8611-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 17.2A