MXLCE12A
Tuote-esittely
Osa numero: MXLCE12A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 12V 19.9V CASE-1
lomakkeissa: MXLCE12A.pdf
  • Viesti
MXLCE12A: n tekniset tiedot
Osa numero MXLCE12A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 12V 19.9V CASE-1 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3645 pcs Tietolomake MXLCE12A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 12V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 19.9V
Jännite - erittely (min) 13.3V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package CASE-1
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-201AA, DO-27, Axial Muut nimet 1086-10073
1086-10073-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 75A Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLCE120A
MXLCE120A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 120V 193V CASE-1
Varastossa: 3461 pcs
ladata: MXLCE120A.pdf
RFQ
MXLCE130A
MXLCE130A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 130V 209V CASE-1
Varastossa: 3962 pcs
ladata: MXLCE130A.pdf
RFQ
MXLCE12AE3
MXLCE12AE3
Kuvaus: TVS DIODE 12V 19.9V CASE-1