MXLCE110A
Tuote-esittely
Osa numero: MXLCE110A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 110V 178V CASE-1
lomakkeissa: MXLCE110A.pdf
  • Viesti
MXLCE110A: n tekniset tiedot
Osa numero MXLCE110A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 110V 178V CASE-1 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3863 pcs Tietolomake MXLCE110A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 110V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 178V
Jännite - erittely (min) 122V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package CASE-1
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-201AA, DO-27, Axial Muut nimet 1086-10067
1086-10067-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.4A Kapasitanssi @ Taajuus 90pF @ 1MHz