MXLCE80A
Tuote-esittely
Osa numero: MXLCE80A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 80V 129V CASE-1
lomakkeissa: MXLCE80A.pdf
  • Viesti
MXLCE80A: n tekniset tiedot
Osa numero MXLCE80A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 80V 129V CASE-1 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4557 pcs Tietolomake MXLCE80A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 80V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 129V
Jännite - erittely (min) 88.7V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package CASE-1
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-201AA, DO-27, Axial Muut nimet 1086-10143
1086-10143-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.6A Kapasitanssi @ Taajuus 90pF @ 1MHz
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLCE90AE3
MXLCE90AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 90V 146V CASE-1
Varastossa: 3468 pcs
ladata: MXLCE90AE3.pdf
RFQ
MXLCE90A
MXLCE90A
valmistajat: Microsemi
Varastossa: 3429 pcs
ladata: MXLCE90A.pdf
RFQ
MXLCE8.0A
MXLCE8.0A
Kuvaus: TVS DIODE 8V 13.6V CASE-1