MXLCE90A
Tuote-esittely
Osa numero: MXLCE90A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 90V 146V CASE-1
lomakkeissa: MXLCE90A.pdf
  • Viesti
MXLCE90A: n tekniset tiedot
Osa numero MXLCE90A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 90V 146V CASE-1 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3429 pcs Tietolomake MXLCE90A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 90V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 146V
Jännite - erittely (min) 100V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package CASE-1
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-201AA, DO-27, Axial Muut nimet 1086-10147
1086-10147-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.3A Kapasitanssi @ Taajuus 90pF @ 1MHz
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLCE8.5AE3
MXLCE8.5AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 8.5V 14.4V CASE-1
Varastossa: 3568 pcs
ladata: MXLCE8.5AE3.pdf
RFQ
MXLCE80A
MXLCE80A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 80V 129V CASE-1
Varastossa: 4557 pcs
ladata: MXLCE80A.pdf
RFQ
MXLCE90AE3
MXLCE90AE3
Kuvaus: TVS DIODE 90V 146V CASE-1
ladata: MXLCE90AE3.pdf
MXLCE9.0AE3
MXLCE9.0AE3
Kuvaus: TVS DIODE 9V 15.4V CASE-1