MXLSMBG17CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG17CAE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMBG17CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 17V 27.6V DO215AA
lomakkeissa: MXLSMBG17CAE3.pdf
  • Viesti
MXLSMBG17CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMBG17CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 17V 27.6V DO215AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 9821 pcs Tietolomake MXLSMBG17CAE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 17V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 27.6V
Jännite - erittely (min) 18.9V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMBG (DO-215AA) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-215AA, SMB Gull Wing
Muut nimet 1086-11414
1086-11414-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.7A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLSMBG17CA
MXLSMBG17CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 17V 27.6V DO215AA