MXLSMBG18CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG18CAE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMBG18CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 18V 29.2V DO215AA
lomakkeissa: MXLSMBG18CAE3.pdf
  • Viesti
MXLSMBG18CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMBG18CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 18V 29.2V DO215AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 9033 pcs Tietolomake MXLSMBG18CAE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 18V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 29.2V
Jännite - erittely (min) 20V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMBG (DO-215AA) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-215AA, SMB Gull Wing
Muut nimet 1086-11418
1086-11418-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.5A