MXLSMBJ90CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ90CAE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMBJ90CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 90V 146V DO214AA
lomakkeissa: MXLSMBJ90CAE3.pdf
  • Viesti
MXLSMBJ90CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMBJ90CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 90V 146V DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 9462 pcs Tietolomake MXLSMBJ90CAE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 90V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 146V
Jännite - erittely (min) 100V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMBJ (DO-214AA) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-214AA, SMB
Muut nimet 1086-11742
1086-11742-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.1A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLSMBJSAC15
MXLSMBJSAC15
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 15V 23.6V DO214AA
Varastossa: 7949 pcs
ladata: MXLSMBJSAC15.pdf
RFQ
MXLSMBJ90A
MXLSMBJ90A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 90V 146V DO214AA
Varastossa: 9868 pcs
ladata: MXLSMBJ90A.pdf
RFQ
MXLSMBJ90CA
MXLSMBJ90CA