MXLSMBJSAC15E3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJSAC15E3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMBJSAC15E3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 15V 23.6V DO214AA
lomakkeissa: MXLSMBJSAC15E3.pdf
  • Viesti
MXLSMBJSAC15E3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMBJSAC15E3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 15V 23.6V DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6877 pcs Tietolomake MXLSMBJSAC15E3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 15V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 23.6V
Jännite - erittely (min) 16.7V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMBJ (DO-214AA)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 500W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Muut nimet 1086-11746
1086-11746-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20A Kapasitanssi @ Taajuus 30pF @ 1MHz