MXLSMCJ16CA
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ16CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMCJ16CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 16V 26V DO214AB
lomakkeissa: MXLSMCJ16CA.pdf
  • Viesti
MXLSMCJ16CA: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMCJ16CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 16V 26V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 9168 pcs Tietolomake MXLSMCJ16CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 16V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 26V
Jännite - erittely (min) 17.8V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-214AB, SMC
Muut nimet 1086-12091
1086-12091-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 57.7A