MXLSMCJ17A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ17A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMCJ17A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB
lomakkeissa: MXLSMCJ17A.pdf
  • Viesti
MXLSMCJ17A: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMCJ17A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 10090 pcs Tietolomake MXLSMCJ17A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 17V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 27.6V
Jännite - erittely (min) 18.9V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-12097
1086-12097-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.3A Kapasitanssi @ Taajuus -