MXLSMCJLCE12A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE12A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMCJLCE12A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
lomakkeissa: MXLSMCJLCE12A.pdf
  • Viesti
MXLSMCJLCE12A: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMCJLCE12A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 8027 pcs Tietolomake MXLSMCJLCE12A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 12V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 19.9V
Jännite - erittely (min) 13.3V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-12235
1086-12235-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 75A Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLSMCJLCE130AE3
MXLSMCJLCE130AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 130V 209V DO214AB
Varastossa: 7938 pcs
ladata: MXLSMCJLCE130AE3.pdf
RFQ
MXLSMCJLCE14A
MXLSMCJLCE14A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
Varastossa: 8083 pcs
ladata: MXLSMCJLCE14A.pdf
RFQ
MXLSMCJLCE12AE3
MXLSMCJLCE12AE3
Kuvaus: TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB