MXLSMCJLCE12AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE12AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMCJLCE12AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
lomakkeissa: MXLSMCJLCE12AE3.pdf
  • Viesti
MXLSMCJLCE12AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMCJLCE12AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7931 pcs Tietolomake MXLSMCJLCE12AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 12V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 19.9V
Jännite - erittely (min) 13.3V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-12236
1086-12236-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 75A Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz