MXLSMCJLCE14AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE14AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMCJLCE14AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
lomakkeissa: MXLSMCJLCE14AE3.pdf
  • Viesti
MXLSMCJLCE14AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMCJLCE14AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7140 pcs Tietolomake MXLSMCJLCE14AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 14V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 23.2V
Jännite - erittely (min) 15.6V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-12242
1086-12242-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 65A Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLSMCJLCE15AE3
MXLSMCJLCE15AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
Varastossa: 7711 pcs
ladata: MXLSMCJLCE15AE3.pdf
RFQ
MXLSMCJLCE14A
MXLSMCJLCE14A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB