MXLSMLG54CAE3
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMLG54CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO215AB
lomakkeissa: MXLSMLG54CAE3.pdf
  • Viesti
MXLSMLG54CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMLG54CAE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5956 pcs Tietolomake MXLSMLG54CAE3.pdf
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 60V Jännite - breakover 1
Jännite - erittely (min) 54V Jännite - Breakdown SMLG (DO-215AB)
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 3000W (3kW) Teho - huippukulma 34.4A
Polarisaatio DO-215AB, SMC Gull Wing Muut nimet 1086-12434
1086-12434-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MXLSMLG54CAE3
Kuvaus TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO215AB Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 87.1V