MXLSMLG58CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLSMLG58CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO215AB
lomakkeissa: MXLSMLG58CAE3.pdf
  • Viesti
MXLSMLG58CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLSMLG58CAE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6203 pcs Tietolomake MXLSMLG58CAE3.pdf
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 64.4V Jännite - breakover 1
Jännite - erittely (min) 58V Jännite - Breakdown SMLG (DO-215AB)
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 3000W (3kW) Teho - huippukulma 32A
Polarisaatio DO-215AB, SMC Gull Wing Muut nimet 1086-12438
1086-12438-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MXLSMLG58CAE3
Kuvaus TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO215AB Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 93.6V
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat No
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLSMLG6.0AE3
MXLSMLG6.0AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 6V 10.3V DO215AB