MXPLAD15KP45A
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD15KP45A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 45V 72.7V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD15KP45A.pdf
  • Viesti
MXPLAD15KP45A: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD15KP45A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 45V 72.7V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1208 pcs Tietolomake MXPLAD15KP45A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 45V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 72.7V
Jännite - erittely (min) 50V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 15000W (15kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-13291
1086-13291-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 207A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXPLAD15KP45AE3
MXPLAD15KP45AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 45V 72.7V PLAD