MXPLAD15KP48A
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD15KP48A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 48V 77.4V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD15KP48A.pdf
  • Viesti
MXPLAD15KP48A: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD15KP48A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 48V 77.4V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1199 pcs Tietolomake MXPLAD15KP48A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 48V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 77.4V
Jännite - erittely (min) 53.3V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 15000W (15kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-13295
1086-13295-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 195A Kapasitanssi @ Taajuus -