MXPLAD15KP64A
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD15KP64A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 64V 103V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD15KP64A.pdf
  • Viesti
MXPLAD15KP64A: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD15KP64A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 64V 103V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1179 pcs Tietolomake MXPLAD15KP64A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 64V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 103V
Jännite - erittely (min) 71.1V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 15000W (15kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-13315
1086-13315-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 147A Kapasitanssi @ Taajuus -