MXPLAD15KP64AE3
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD15KP64AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 64V 103V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD15KP64AE3.pdf
  • Viesti
MXPLAD15KP64AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD15KP64AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 64V 103V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1199 pcs Tietolomake MXPLAD15KP64AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 64V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 103V
Jännite - erittely (min) 71.1V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 15000W (15kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-13316
1086-13316-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 147A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXPLAD15KP64A
MXPLAD15KP64A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 64V 103V PLAD