MXPLAD15KP85A
Tuote-esittely
Osa numero: MXPLAD15KP85A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 85V 137V PLAD
lomakkeissa: MXPLAD15KP85A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MXPLAD15KP85A: n tekniset tiedot
Osa numero MXPLAD15KP85A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 85V 137V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1306 pcs Tietolomake MXPLAD15KP85A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 85V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 137V
Jännite - erittely (min) 94.4V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 15000W (15kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-13347
1086-13347-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 108A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXPLAD15KP85AE3
MXPLAD15KP85AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 85V 137V PLAD
Varastossa: 1277 pcs
ladata: MXPLAD15KP85AE3.pdf
RFQ
MXPLAD15KP9.0CA
MXPLAD15KP9.0CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 9V 15.4V PLAD
Varastossa: 1189 pcs
ladata: MXPLAD15KP9.0CA.pdf
RFQ
MXPLAD15KP8.5A
MXPLAD15KP8.5A
Kuvaus: TVS DIODE 8.5V 14.4V PLAD